Náš dvojnohý tím

Jarči

Majiteľ farmy a rodák z Julovej dolinky. Môj otec, ktorý mi vždy veril a fandil mi. Uvidíte ho na nejakom 4kolesovom stroji alebo vás bude nenápadne pozorovať z terasy svojho domčeku, odkiaľ má výhľad na celú dolinu. Jeho srdcovkou sú kone pod kapotou ale raz ho dostanem určite aj na koňa :-).

Maťa

Je hlavným srdcom celej farmy a koniarskej práce. Bude sa vám venovať hlavne pri individuálnych lekciách. Organizuje aktivity spojené s koňnmi a návštevníkmi. Má dve deti Lukyho a Emku, ktorí tiež radi jazdia - zatiaľ ešte na poníkoch.  

Norbi

Norbi vás bude sprevádzať hlavne pri vychádzkach do prírody na svojich ochotných koníkoch plemena Hucul. Pozná krásne cesty po okolí Cerovej vrchoviny, poradí si s každou prekážkou a občas si z vás vystrelí. Neberte to osobne :-).

Zuzka

Zuzka má rada deti a je veľmi ukecaná. Všeličo sa od nej dozviete nielen o koňoch :-). Bude sa venovať hlavne deťom a poníkom.

Grétka

Grétka je naša pôvabná tichá voda. Je cieľavedomá a vie si poradiť s každým dieťaťom aj dospelým. jej úsmev si musíte zaslúžit :-).